Referencie

Cvicenie E-FIT je pre mna momentalne absolutne jednickou, nakolko bol pre mna okrem iného dolezity aj cas, ktorého mam malo. Okrem efektivity v case mam skutocne po 10 cviceniach pocit, ze cvicenie pomohlo presne tym partiam, ktore to potrebovali. Navyse som nadobudla pocit rychlejsieho metabolizmu a konecne vidim na svojom brusku “kocky”! V cviceni budem urcite pokracovat 😀

efitapollo

 

 

Vyskúšať e-fit  som sa rozhodla po tom, čo som si o ňom prečítala článok v jednom ekonomickom časopise. Pani redaktorka ktorá to vyskúšala ma namotivovala tak že som ten “zázrak” musela vyskúšať. Nikdy by som neverila, že v podstate jednoduché cviky, pri ktorých by som inak za 20 minút bez prístroja možno ani nepocítila že som niečo cvičila, ma  dokážu tak “zničiť”. Momentálne som absolvovala 11 cvičení.  Výsledkom je úžasná kondička, ktorá pri mojom sedavom zamestnaní a takmer žiadnom voľnom čase pri 2 malých deťoch bola zúfalá, a pekne spevnené svalstvo. Hlavne nohy a u mňa najproblémovejšia časť tela – ruky. Kolegyne sa nestačia čudovať keď ideme z obeda po schodoch – na 9. poschodie podotýkam – a ony fučia za mnou 🙂 .
Trénerka Andrejka dáva vždy pozor či správne cvičím, pretože mávam problémy s chrbticou, perfektne povzbudzuje, pýta sa čo by som si ešte priala viac dosiahnuť a následne prispôsobuje tomu tréning. Ja osobne veľmi oceňujem aj to že si vlastne nič nemusím so sebou nosiť, všetko dostanem na mieste a nemusím vláčiť obrovské tašky ako keď som chodievala do posilňovne. Určite odporúčam všetkým ktorí sa chcú dobre cítiť, zlepšiť si kondičku, postavu a nechcú stráviť hodiny v posilňovni.

efitapollo

Veľmi som rada,že som si našla E-FIT cvičenie v Apollo bc.Stačí 20 minút cvičenia čo nahradí 2 hodinový tréning v posilňovni.Ďakujem cvičiteľke Andrejke za starostlivosť a dohľad nad správnym cvičením. Doporučujem každému!

Irma Szomolaiová

 

Absolvovala som asi 10 cvičení/ a budem pokračovať::).Myslela som si, že ma 20 minút nemôže unaviť, ale poviem Vám, po skončení tréningu mám dosť. Trénerka Andrejka je super, stále dáva pozor na každý pohyb a povzbudzuje/ milujem slová, ešte 8 sekúnd/. No a najpodstatnejšia informácia pre všetkých mám pocit, že ma menej bolí chrbát a spevneli mi nohy a zadok. No a do brucha budeme ďalej púšťať ešte silnejšie impulzy:))
IMG_1997

Lucia Takacsová

Keď som prvý krát videl E-fit sroj tak som nechápal a cca mesiac som sa odhodlával ísť si zacvičiť.
Prinútili ma k tomu bolesti chrbta, oslabené nohy a pohoršenie psychiky.Prvý dojem z efektívneho cvičenia bol taký, že som chcel už po zahrievacom kole skončiť, pretože som mal pocit, že som si riadne zacvičil.
Výsledok cvičenia som zacítil už po prvom cvičení po ceste domov, keď som
cítil posilnené chrbtové svalstvo, cítil som tie „jaj“ pocity , ktoré sú po bežnom posilňovaní
a mal som riadne vyluftovanú hlavu, čo pre mňa ako obchodníka je dôležitá vec.
Na záver by som povedal toľko, že v období, keď som cvičil v posilňovni, tak som si ani raz takto
nezacvičil. Na konci tréningu zo mňa lialo, do sprchy som sa ledva odtackal. Proste je to sila ten E-fit stroj spojený s asistenciou trénerky Andy, ktorá Vám dá vydýchnuť, ale iba toľko koľko treba.
Odporúčam si hneď zarezervovať tréning >>>

Mikuláš Halász

Zistite skutočnú silu E-fit stroja priamo na tréningu, či si prečítajte najprv referencie

K cvičeniu e-fit ma priviedla moja sestra, ktorá bola neoblomná smile emoticon chcela, aby som to vyskúšala a vraj si to hneď zamilujem. Mala pravdu:).Cvičenie  bolo zrazu rýchle a bez časového stresu. Po mesiaci som sa dostala do úžasnej kondície, ktorú som doteraz nikdy nemala. Preto môžem e-fit len odporučiť  ľudom čo majú málo času a chcú byť vo forme. To že sa mi podarilo vďaka e-fit  schudnúť niekoľko kíl beriem ako veľmi príjemný bonus. Ďakujem Andrejka:)
Objednajte sa priamo u trénerky Andrjeky na Váš tréning >>>

Monika Rajzíková Vargová

Referencia na cvičenie E-Fit Apollo

K cvičeniu s E-FIT strojom som sa dostala náhodou, keď som sa vracala z obeda do práce. Prekvapilo ma, že ide len o 20 minútové cvičenie s vysokou efektivitou. Mojím cieľom bolo a stále je – posilniť hornú a vyformovať dolnú časť tela. Mám za sebou prvú sériu cvičení a zmeny postavy začínajú byť viditeľné. 🙂
To, čo považujem za veľké plus je krátky čas tréningu, jeho intenzita (pri každom tréningu si posúvam hranice a prekonávam samú seba), milá trénerka, ktorá mi verí a neustále ma povzbudzuje. Taktiež mi vyhovuje to, že si so sebou nemusim nosiť oblečenie na cvičenie, uterák ani nápoje (energetický + proteínový), pretože všetko dostanem priamo na mieste. 🙂 Kontaktujte trénerku Andy

Zuzana Klučiarová

Vyformovanie tela - 5 krát rýchlejšie s E Fit strojom

E- fit cvičenie je výborné zo zdravotného a časového hľadiska.
V priebehu 1/2 hodinky si precvičíte cele telo efektívne a intenzívne a máte výborný pocit, že ste pre seba niečo urobili.
Na konci tréningu po precvičení všetkých partií Vám stroj v rámci strečingu uvoľni cele telo.
Cvičenie odporúčam každému, kto si potrebuje spevniť telo a zlepšiť celkovú kondíciu.
Prijemne prostredie a milá trénerka Andy. ODPORÚČAM!
Stačí sa už len objednať cez formulár, alebo telefónne číslo. 0905 677 912

Radka Hloskova

Cvičte s rýchlejšie ako v posilke

Referencie zo sveta 

ÚspechyÚspechyÚspechyÚspechyÚspechyÚspechyÚspechyÚspechyÚspechyÚspechyÚspechyÚspechyÚspechyÚspechy