Reg-Enor – Detoxikačný program

Reg-Enor-ocistny-detoxikacny-program

Na facebookovej stránke: facebook.com/chudnemebezhladovania Ti ukážem metódu s ktorou schudneš bez námahy. Reg-Enor je očistný detoxikačný program, ktorý trvá 3 až 6 mesiacov. Optimalizácia telesnej hmotnosti je iba jej prospešný vedľajší účinok. Prečítaj si príspevky, pozri si videa. Ak máš akékoľvek otázky, ozvi sa na email efitapollo@gmail.com, volaj na číslo 0905677912 alebo pošli správu. Naučím ťa ako to používať a ako si to môžeš objednať sám/a zo stránky http://biocom-international.eu/ s registračným číslom 160155.

Ako funguje REG-ENOR?

Podstata Regenor-u spočíva v tom, že obsahuje poly- a oligopeptidy, čiže mastné kyseliny s dlhým reťazcom a s veľmi dlhým reťazscom, ktoré… podporujú prácu žliaz s vnútornou sekréciou a preukázateľne prispievajú k odstráneniu škodlivých látok tak z medzibunkovej hmoty ako aj z cievnej a miazgovej sústavy. Červené krvinky vo forme usadenín ich odtiaľ transportujú do pečene. Pečeň vylučuje nečistoty a spolu so žlčou ich posiela ďalej do žlčníka. Pokiaľ sa žlčník nevyprázdni, zastavuje sa vylučovanie toxických látok, ktoré sa prenášajú s krvou z pečene a usadzujú sa na inom mieste /kíby, nadbytočný tuk/. K vyprázdňovaniu žlčníka je nutná konzumácia zvieracieho tuku pri každom jedle. To zabezpečí, že žlč a enzýmy podžalúdkovej žľazy vo veľkom množstve sa môžu plynule vyprázdňovať počas 3-4 hodín. Žlč a enzýmy podžalúdkovej žľazy sa dostávajú cez Vaterovu papilu do dvanástnika, pomáhajú pri trávení. Veľké množstvo žlče sa dostáva do čreva, dráždi črevnú stenu, tým sa zrýchľuje peristaltika, črevná stena sa očistí od húb a baktérii. Žlč sa dostáva do hrubého čreva a vyrába z vlákien hodnotné krátkoreťazcové mastné kyseliny a stopové prvky, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho organizmu a pre zdravý imunitný systém. Odstránenie toxických látok sa dá dokázať tým, že u starších alebo vážne chorých ľudí sa za dva dni mení farba a zápach moču, moč bude zakalený a obsahuje odpadové látky, takisto zapácha aj stolica. Žlč je prvotriedny prostriedok proti hubovým a vírusovým chorobám črevného systému ale aj celého organizmu. Ak je dostatok žlče, huby sa nemôžu rozmnožovať.
Zánikom húb zanikajú aj obtiaže.

Odporúčané jedlá počas detoxikácie:
Masť- 20g pri každom stravovaní /kačacia, husacia, bravčová masť, slanina, klobása, jaternica, oškvarky, ghi maslo- vegetariani/ pri varení, k zápražke.
Z ovocia grapefruit biely, citrón, lime, granátové jablko, kokos príležitostne.
Ryža, ryžová múka, ryžové cestoviny, tým, ktorí nie sú citlivý na glutén, je odporúčaná ražná múka, špaldová múka, kukuričná múka, proso, pohánka,
sladidlá stévia a eritrit, čaje bylinkové, zelené, citrónové
Chlieb /najlepší je ražný/ len opekaný /hrianka/, no nie pripálený, počas opekania sa odstraňujú kvasinkové huby
Maso,a ryby- pečené, dusené, varené, vyprážané, odporúča sa aj konzumácia vajec
Zelenina, strukoviny, konzumácia húb je odporúčaná tým, ktorí nemajú problémy s kandidou, tuniak vo vlastnej šťave.

Počas procesu detoxikácie sú zakázané jedlá:
Žiadne rastlinné oleje, olejnaté semená, ryby v oleji
Ovocie s vysokým obsahom cukru, lebo sa kvasia v žalúdku
Z hľadiska odtučňovacej kúry konzumácia bielych cestovín, zemiakov a pšeničnej múky sa odporúča len s mierou.
Droždie, pekárenské výrobky, kyslé, kvasené prílohy, ocot, horčica, kečup
Alkohol, zákusky, cukor, med, zaváraniny
mlieko, mliečne výrobky, jogurt, syr, maslo, smotana, tvaroh.

schudli-s-Reg-Enor-ocistny-detoxikacny-program

top-Reg-Enor-ocistny-detoxikacny-program-na-chudnutie Reg-Enor-ocistny-detoxikacny-program-zakanici-spokojny-schudli

Reg-Enor-uzasny-ocistny-detoxikacny-program-na-chudnutie

Reg-Enor-ocistny-detoxikacny-program-zakanici

Reg-Enor-ocistny-detoxikacny-program-zakanici-spokojny

Reg-Enor-ocistny-detoxikacny-program-na-chudnutie Regenor-eredmények-5[1]17103567_753883481434373_5146556596673580360_n[1]

FW8BS02222_490_SDE

c10980976

1957805403_038_FNT18010743_1397560100283062_1531942240834946666_n