Vďaka CHILLI papričkám schudnete rýchlejšie.
Látky, ktoré sa nachádzajú v ostrých prísadách spolu s tepelnými účinkami, spôsobujú oxidáciu tukových tkanív, čím výrazne urýchľujú metabolizmus a sekréciu žalúdočných žliaz. Dokonca sa pri konzumácií chilli papričiek uvoľňujú endorfíny, ktoré navodzujú pocit šťastia a pohody.

ZELENÝ ČAJ by ste mali piť pravidelne, každé ráno a najlepšie počas jedla, aby sa jeho účinky mohli prejaviť naplno. Obsahuje kofeín, ktorý stabilizuje hladinu cukru a urýchľuje metabolizmus, napomáha spaľovaniu tukov a znižuje chuť do jedla

CITRÓN je bojovník proti tuku
Čo sa týka obsahu vitamínu C, citrón je číslom jeden medzi citrusmi. Okrem toho spúšťa v našom organizme spaľovanie tukov na najvyššie obrátky.

ZÁZVOR prečisťuje.
Táto ázijská hľuza dá vášmu metabolizmu poriadne zabrať. Podporuje tvorbu slín a žalúdočných štiav, povzbudzuje trávenie a potláča zápaly. Éterické oleje zázvoru prečisťujú telo, lebo podporujú vylučovanie jedovatých látok.

GREP zabraňuje ukladaniu tukov
Americkí vedci zistili, že horké látky obsiahnuté v grepe spôsobia to, že tuk z potravy sa priamo spaľuje. Zabraňuje tak ukladaniu tuku na bruchu, nohách a zadku

Zdieľajte zdravý životný štýl
You may also like these posts
Základné pravidlá, ktoré Vám pomôžu schudnúť