Tréning s E-Fit strojom

Zľava na permanentku

Cenník

Metóda elektrickej stimulácie svalstva spojená s aktívnymi cvičeniami prispeje k vývoju objemu a pružnosti svalov, čiže v tomto prípade sa nejedná o ošetrenia, či tréningy v ležiacej polohe, známej z kozmetických činností!

Súbežne s elektrickou stimuláciou svalstva uskutočňujeme jednoduché gymnastické a posilňovacie cvičenia a tým dosahujeme desať krát väčší účinok vo vývoji svalstva a spaľovaní tukov, ako keby sme tieto dve činnosti uskutočňovali zvlášť.

Pozrite si cenník našich služieb >>>

Kľúčom a podstatou účinnosti tréningu E-Fit je súbežná stimulácia celého tela. Napínanie všetkých svalových skupín sa uskutočňuje v rovnakom čase a tak dosiahneme, že priemerná doba tréningu sa skráti na šestinu pôvodného času, potrebného na precvičenie celého tela.

Počas dlhých hodín strávených v klasických posilňovniach, vykonávame cvičenia na aktívny pohyb jednotlivých svalových skupín samostatne, čo podľa jednotlivých svalových partií tela znamená 15 až 20 minút, a z jednotlivých cvičení cvičíme aj po 3-4 sériách, čo sa rovná približne 30-40 svalových sťahov. Oproti tomu s prístrojom E-Fit sa uskutočňuje tréning všetkých svalových skupín súčasne a vďaka elektrickým impulzom prebieha 30-40 mikrostiahnutí svalov za sekundu vo všetkých dotknutých partiách. Popri tom všetkom sú naše svaly v tomto napätom stave ďalej stimulované aj vykonávanými základnými cvičeniami, čo znamená približne 36 000 stiahnutí svalstva po celom tele a to všetko v priebehu 20-tich minút.

Počas samotného cvičenia ste oblečený vo veste a šortkách vyrobených zo silného, ale ľahkého materiálu, ktoré v sebe ukrývajú pripevnené stimulačné elektródy. Toto oblečenie vyrobené zo vzdušného materiálu je antibakteriálne a ľahko čistiteľné.

Čítajte ďalej a zistite ako prebieha tréning,
aké sú riziká a hlavne sa dozviete
7 dôvodov, prečo cičiť s prístrojom E-fit >>>