Futbalisti, speváci, modelky, herci, politici vyberajú /volia/ nášho španielskeho partnera, Ivana Perujota, ktorý otvára E-Fit salóny aj mimo Madridu, Marbelle a Santandera!

Prostredníctvom Ivána Peruja, oficiálneho distribútora E-Fitu, pôsobí teraz v Španielsku viac ako 40 E-Fit salónov!
Hoci sa Perujo zaoberá metódou EMS niekoľko rokov, nakoniec sa predsa rozhodol pre zariadenia E-Fit.
Perujo je tiež uznávaný osobný tréner, a zároveň vykonal vynikajúcu prácu vo futbale.
V roku 2008 Walter Di Salvo kondičný tréner Realu Madrid a talianskeho reprezentačného tímu ho požiadali, aby sa stal trénerom Realu Madrid. Perujo vyvinul špeciálny program, ktorý sa zameriava na výkon, rýchlosť a ofenzívne schopnosti, a navýšenie úderov, kopov odporu.

Niekoľko mesačná práca vykonávaná v prvom tíme Realu Madrid priniesla vynikajúce výsledky a dnes mnoho hráčov prvého tímu patrí k jeho zákazníkom

Jemu a vďaka inováciám, efektivite využíva tréning E-Fit mnoho slávnych celebrít (José María Gutiérrez “Guti” bývalý futbalista, Romina BELLUSCIO hlásateľka, Wały Lopez DJ CRISTINA Tarrega hlásateľka, Viki Martin Berrocal módna návrhárka, RODOLFO SANCHO herec)

Marta Torn španielska herečka a moderátorka sa rozhodla tiež pre E-Fit a pomocou Ivana dosiahla za 5 mesiacov fantastické výsledky.

35-ročná herečka nikdy predtým nešportovala, astma jej tomu zabraňovala. Veľa sa natrápila kvôli nesprávnej látkovej výmene a celulitíde. Teraz je však veľmi šťastná, pretože vďaka Ivanovi a E-Fit je jej koža oveľa pevnejšia a telo viac vyformované. Už po dvoch týždňoch zažila pozitívne zmeny a cítila sa vďaka pravidelnému cvičeniu lepšie.
Cieľom herečky nebolo chudnutie, ale skôr tónovanie, formovanie postavy. Vďaka výsledkom E-Fit a ušetrenému času, Marta ľahko zabudovala individuálne tréningy do svojho preplneného pracovného kalendára a každému ho vrelo odporúča.

Zdieľajte zdravý životný štýl